V110C28M100BL2
Przegląd produktów
Part Number: V110C28M100BL2
Producent / marka: Vicor
Opis produktu DC DC CONVERTER 28V 100W
Arkusze danych: V110C28M100BL2.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 342 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 342 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V110C28M100BL2
Part Number V110C28M100BL2 Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 100W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 342 pcs Arkusz danych V110C28M100BL2.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 28V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 66V Napięcie - wejściowa (maks) 154V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Seria MICRO Moc (W) 100W
Opakowania Bulk Package / Case Quarter Brick
temperatura robocza -55°C ~ 100°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy OVP, UVLO Wydajność 86.3%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 3.57A 66V - 154V Input Obecny - Wyjście (Max) 3.57A
Podstawowy numer części V110C28M100 Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V110C28M100BL
V110C28M100BL
Producenci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 100W