V110C15T100BF2
Przegląd produktów
Part Number: V110C15T100BF2
Producent / marka: Vicor
Opis produktu DC DC CONVERTER 15V 100W
Arkusze danych: V110C15T100BF2.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje V110C15T100BF2
Part Number V110C15T100BF2 Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 100W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4721 pcs Arkusz danych V110C15T100BF2.pdf
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 15V Napięcie - Izolacja 3kV
Napięcie - Wejście (Min) 66V Napięcie - wejściowa (maks) 154V
Rodzaj Isolated Module Rozmiar / Wymiar 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Seria MICRO Moc (W) 100W
Opakowania Bulk Package / Case Quarter Brick
temperatura robocza -40°C ~ 100°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OVP, UVLO
Wydajność 84.5% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 66V - 154V Input
Obecny - Wyjście (Max) 6.67A Podstawowy numer części V110C15T100
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V110C15M100BS3
V110C15M100BS3
Producenci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W
Na stanie: 5449 pcs
Pobieranie: V110C15M100BS3.pdf
RFQ
V110C15T100BG2
V110C15T100BG2
Producenci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W
Na stanie: 701 pcs
Pobieranie: V110C15T100BG2.pdf
RFQ
V110C15T100BF
V110C15T100BF
Opis: DC DC CONVERTER 15V 100W