CCK19F/90
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CCK19F/90
Producent / marka: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis produktu CARD RACK KIT 7UX19X15.75 FRAME
Arkusze danych: CCK19F/90.pdf
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
Stan magazynowy 542 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CCK19F/90
Part Number CCK19F/90 Producent Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis CARD RACK KIT 7UX19X15.75 FRAME Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 542 pcs Arkusz danych CCK19F/90.pdf
Rodzaj Subrack Kit Rozmiar / Wymiar 15.750" L x 19.000" W (400.05mm x 482.60mm)
Seria VectorPak™ CCK Materiał Aluminum
Wysokość 7U = 12.250" (311.15mm) przewodnik Metoda No Card Guide
szczegółowy opis Aluminum Subrack Kit 7U = 12.250" (311.15mm) Karta Zakres rozmiarów 11.500" H x 13.500" L (292.10mm x 342.90mm)