12X12WEC1
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
12X12WEC1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 12X12WEC1
Producent / marka: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis produktu PROTO BOARD COPPER CLAD 12X12"
Arkusze danych: 1.12X12WEC1.pdf2.12X12WEC1.pdf3.12X12WEC1.pdf
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 12X12WEC1
Part Number 12X12WEC1 Producent Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis PROTO BOARD COPPER CLAD 12X12" Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 9005 pcs Arkusz danych 1.12X12WEC1.pdf2.12X12WEC1.pdf3.12X12WEC1.pdf
Rozmiar / Wymiar 12.00" x 12.00" (304.8mm x 304.8mm) Seria Vectorbord®
Proto Board Type Copper Clad, Uncoated Inne nazwy 12X12WEC1-ND
V2021
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Copper Clad FR4, Single Sided, 1 oz.
szczegółowy opis Proto Board Copper Clad FR4, Single Sided, 1 oz. 12.00" x 12.00" (304.8mm x 304.8mm) grubość płyty 0.062" (1.57mm) 1/16"