VS-80PF40W
Vishay Semiconductor Diodes Division
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VS-80PF40W
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu DIODE STD REC 80A DO-5
Arkusze danych: VS-80PF40W.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VS-80PF40W
Part Number VS-80PF40W Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE STD REC 80A DO-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22850 pcs Arkusz danych VS-80PF40W.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) Standard Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 80A
Napięcie - Podział DO-203AB (DO-5) Seria -
Stan RoHS Bulk Odwrócona Recovery Time (TRR) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odporność @ Jeżeli F - Polaryzacja DO-203AB, DO-5, Stud
Inne nazwy VS80PF40W Rodzaj mocowania Stud Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Numer części producenta VS-80PF40W Rozszerzony opis Diode Standard 400V 80A Stud Mount DO-203AB (DO-5)
Diode Configuration - Opis DIODE STD REC 80A DO-5
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.4V @ 220A Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 400V
Pojemność @ VR F -55°C ~ 180°C