VS-20WT04FNTR
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-20WT04FNTR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VS-20WT04FNTR
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 20A DPAK
Arkusze danych: VS-20WT04FNTR.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje VS-20WT04FNTR
Part Number VS-20WT04FNTR Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE SCHOTTKY 20A DPAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5752 pcs Arkusz danych VS-20WT04FNTR.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) Schottky Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 20A
Napięcie - Podział D-PAK (TO-252AA) Seria -
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Odwrócona Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odporność @ Jeżeli F 1900pF @ 5V, 1MHz Polaryzacja TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Inne nazwy VS20WT04FNTR Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta VS-20WT04FNTR
Rozszerzony opis Diode Schottky 45V 20A Surface Mount D-PAK (TO-252AA) Diode Configuration 100µA @ 45V
Opis DIODE SCHOTTKY 20A DPAK Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 610mV @ 20A
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 45V Pojemność @ VR F -55°C ~ 175°C