VS-15ETH06SPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-15ETH06SPBF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VS-15ETH06SPBF
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu DIODE HYPERFAST 15A 600V D2PAK
Arkusze danych: VS-15ETH06SPBF.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VS-15ETH06SPBF
Part Number VS-15ETH06SPBF Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE HYPERFAST 15A 600V D2PAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 60323 pcs Arkusz danych VS-15ETH06SPBF.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) Standard Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 15A
Napięcie - Podział TO-263AB (D²PAK) Seria Automotive, AEC-Q101, FRED Pt®
Stan RoHS Tube Odwrócona Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odporność @ Jeżeli F - Polaryzacja TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy VS15ETH06SPBF Temperatura pracy - złącze 29ns
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks Numer części producenta VS-15ETH06SPBF
Rozszerzony opis Diode Standard 600V 15A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Diode Configuration 50µA @ 600V
Opis DIODE HYPERFAST 15A 600V D2PAK Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 2.2V @ 15A
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 600V Pojemność @ VR F -65°C ~ 175°C