VS-10ETS10SPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-10ETS10SPBF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VS-10ETS10SPBF
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu DIODE RECT 1000V 10A D2PAK
Arkusze danych: VS-10ETS10SPBF.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VS-10ETS10SPBF
Part Number VS-10ETS10SPBF Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE RECT 1000V 10A D2PAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 72174 pcs Arkusz danych VS-10ETS10SPBF.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) Standard Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 10A
Napięcie - Podział TO-263AB (D²PAK) Seria -
Stan RoHS Tube Odwrócona Recovery Time (TRR) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Odporność @ Jeżeli F - Polaryzacja TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy VS10ETS10SPBF Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Numer części producenta VS-10ETS10SPBF Rozszerzony opis Diode Standard 1000V (1kV) 10A Surface Mount TO-263AB (D²PAK)
Diode Configuration 50µA @ 1000V Opis DIODE RECT 1000V 10A D2PAK
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.1V @ 10A Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 1000V (1kV)
Pojemność @ VR F -40°C ~ 150°C