VS-10ETF10STRRPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-10ETF10STRRPBF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VS-10ETF10STRRPBF
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu DIODE RECT 1000V 10A D2PAK
Arkusze danych: VS-10ETF10STRRPBF.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VS-10ETF10STRRPBF
Part Number VS-10ETF10STRRPBF Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE RECT 1000V 10A D2PAK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 53860 pcs Arkusz danych VS-10ETF10STRRPBF.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) Standard Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 10A
Napięcie - Podział TO-263AB (D²PAK) Seria -
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Odwrócona Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odporność @ Jeżeli F - Polaryzacja TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Inne nazwy VS10ETF10STRRPBF Temperatura pracy - złącze 310ns
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Numer części producenta VS-10ETF10STRRPBF
Rozszerzony opis Diode Standard 1000V (1kV) 10A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Diode Configuration 100µA @ 1000V
Opis DIODE RECT 1000V 10A D2PAK Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.33V @ 10A
Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 1000V (1kV) Pojemność @ VR F -40°C ~ 150°C