L59UD-R12-W
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L59UD-R12-W
Producent / marka: VCC (Visual Communications Company)
Opis produktu LED PANEL INDICATOR RED 12V
Arkusze danych: L59UD-R12-W.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L59UD-R12-W
Part Number L59UD-R12-W Producent VCC (Visual Communications Company)
Opis LED PANEL INDICATOR RED 12V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 31979 pcs Arkusz danych L59UD-R12-W.pdf
Długość fali - Szczyt - Napięcie 12V
Kąt widzenia 60° Rodzaj LED
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm) Seria L59U
oceny DC Kształt wycięcia panelu Round
Wycięcie w panelu Wymiary 0.25" (6.35mm) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela ocena 10mcd Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Przejrzystość soczewki Diffused Lens Style / rozmiar Round with Domed Top, 5.08mm
Kolor soczewki Red Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor lampy Red Stopień ochrony -
cechy - szczegółowy opis LED Panel Indicator Red Diffused 60° 12V 20mA Round with Domed Top, 5.08mm Wire Leads - 6" (152.40mm)
Aktualny, bieżący 20mA