USUG1000-503K
U.S. SensorU.S. Sensor
USUG1000-503K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: USUG1000-503K
Producent / marka: U.S. Sensor
Opis produktu THERMISTOR NTC 50KOHM 3892K DO35
Arkusze danych: 1.USUG1000-503K.pdf2.USUG1000-503K.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje USUG1000-503K
Part Number USUG1000-503K Producent U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 50KOHM 3892K DO35 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 83344 pcs Arkusz danych 1.USUG1000-503K.pdf2.USUG1000-503K.pdf
Seria USUG Odporność na Ohm @ 25 ° C 50k
Tolerancja rezystancji ±10% Moc - Max 20mW
Opakowania Bulk Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
temperatura robocza -40°C ~ 150°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Długość - Drut Ołowiany 1.00" (25.40mm)