RA102E0J
U.S. SensorU.S. Sensor
RA102E0J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RA102E0J
Producent / marka: U.S. Sensor
Opis produktu THERMISTOR NTC 1KOHM 3300K 0402
Arkusze danych: RA102E0J.pdf
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RA102E0J
Part Number RA102E0J Producent U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 1KOHM 3300K 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 112126 pcs Arkusz danych RA102E0J.pdf
Seria RA Odporność na Ohm @ 25 ° C 1k
Tolerancja rezystancji ±5% Moc - Max 40mW
Opakowania Bulk Package / Case 0402 (1005 Metric)
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount