PPG101B1
U.S. SensorU.S. Sensor
PPG101B1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PPG101B1
Producent / marka: U.S. Sensor
Opis produktu SENSOR RTD 100OHM 0.12% RADIAL
Arkusze danych: 1.PPG101B1.pdf2.PPG101B1.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PPG101B1
Part Number PPG101B1 Producent U.S. Sensor
Opis SENSOR RTD 100OHM 0.12% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 57319 pcs Arkusz danych 1.PPG101B1.pdf2.PPG101B1.pdf
Zakończenie PC Pins Współczynnik temperaturowy ±3850ppm/°C
Seria PPG Tolerancja rezystancji ±0.12%
Rezystancja przy 0 ° C 100 Ohms Materiał RTD Platinum
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy 615-1038
PPG101B1RD
temperatura robocza -50°C ~ 500°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis 100 Ohms RTD Platinum ±0.12% ±3850ppm/°C 500°C Radial Aktualny, bieżący 1mA
Precyzja ±0.3°C