PV150USB
Tripp LiteTripp Lite
PV150USB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PV150USB
Producent / marka: Tripp Lite
Opis produktu INVERTER 12VDC 150W 1OUT
Arkusze danych: PV150USB.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PV150USB
Part Number PV150USB Producent Tripp Lite
Opis INVERTER 12VDC 150W 1OUT Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 3232 pcs Arkusz danych PV150USB.pdf
Napięcie - Wyjście 120VAC Napięcie - Wejście 12VDC
Rodzaj Inverter Rozmiar 5.82" L x 2.48" W x 4.25" H (147.8mm x 63.0mm x 108.0mm)
Seria PowerVerter® Możliwość zdalnego No
Moc - Wyjście Surge 300W Moc - Wyjście ciągłe 150W