WSU060-1250-R
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU060-1250-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WSU060-1250-R
Producent / marka: Triad Magnetics
Opis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.9V 8W
Arkusze danych: WSU060-1250-R.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WSU060-1250-R
Part Number WSU060-1250-R Producent Triad Magnetics
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.9V 8W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18872 pcs Arkusz danych WSU060-1250-R.pdf
Waga - Napięcie - Wyjście 5.9V
Napięcie - Wejście 90 ~ 264 VAC Rozmiar / Wymiar 2.80" L x 1.69" W x 1.18" H (71.0mm x 43.0mm x 30.0mm)
Seria WSU Region Wykorzystywane North America
Moc (W) 7.4W Polaryzacja Negative Center
Złącze wyjściowe Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Inne nazwy 237-1422
WSU0601250R
temperatura robocza 0°C ~ 40°C Brak poboru mocy obciążenia 100mW (Max)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia Fixed Blade
Złącze wejściowe NEMA 1-15P Formularz Wall Mount
Wydajność Level VI szczegółowy opis 5.9V 7.4W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Obecny - Wyjście (Max) 1.25A Długość przewodu 60" (1.52m)
Zatwierdzenia cETLus Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
WSU060-3000
WSU060-3000
Producenci: Triad Magnetics
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADPTR 5.9V 18W
Na stanie: 10909 pcs
Pobieranie: WSU060-3000.pdf
RFQ
Producenci: Triad Magnetics
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.9V 8W