AX104R-101
Triad MagneticsTriad Magnetics
AX104R-101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AX104R-101
Producent / marka: Triad Magnetics
Opis produktu FIXED IND 100UH 1.35A 304 MOHM
Arkusze danych: AX104R-101.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AX104R-101
Part Number AX104R-101 Producent Triad Magnetics
Opis FIXED IND 100UH 1.35A 304 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 132522 pcs Arkusz danych AX104R-101.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±30%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Zastawianie Shielded Seria AX104R
oceny - P @ Częstotliwość -
Package / Case Nonstandard temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 100µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.157" (4.00mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
cechy - szczegółowy opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.35A 304 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 304 mOhm Max Aktualna ocena 1.35A