SFA1.25BK
TechflexTechflex
SFA1.25BK Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFA1.25BK
Producent / marka: Techflex
Opis produktu SLEEVING 1.25" ID FBRGLASS 50'
Arkusze danych: SFA1.25BK.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 229 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 229 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFA1.25BK
Part Number SFA1.25BK Producent Techflex
Opis SLEEVING 1.25" ID FBRGLASS 50' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 229 pcs Arkusz danych SFA1.25BK.pdf
Grubość ściany - Typ atrybutów Braided
Rodzaj Sleeving, Insulated Seria Flex Glass® Silicone FR
temperatura robocza -75°C ~ 220°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL VW-1 Materiał Fiberglass, Silicone Coated
Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks Ochrona cieczy Oil Resistant
Długość 50.00' (15.24m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrona środowiska - Średnica - Na zewnątrz -
Średnica - Wewnątrz 1.250" (31.75mm) szczegółowy opis Black Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 1.250" (31.75mm) 50.00' (15.24m)