PTN0.25BK200
TechflexTechflex
PTN0.25BK200 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PTN0.25BK200
Producent / marka: Techflex
Opis produktu SLEEVING 1/4" X 200' BLACK
Arkusze danych: 1.PTN0.25BK200.pdf2.PTN0.25BK200.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PTN0.25BK200
Part Number PTN0.25BK200 Producent Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 200' BLACK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3325 pcs Arkusz danych 1.PTN0.25BK200.pdf2.PTN0.25BK200.pdf
Szerokość - Grubość ściany 0.025" (0.64mm)
Typ atrybutów Expandable Rodzaj Sleeving
Seria Flexo® PET Inne nazwy 1030-1003
PTN025BK200
temperatura robocza -70°C ~ 125°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Materiał Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks Ochrona cieczy Gasoline Resistant
Długość 200' (60.96m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrona cieplna Heat Resistant cechy Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Ochrona środowiska UV Resistant Średnica - na zewnątrz, nie rozciągnięta -
Średnica - wewnątrz, nie rozciągnięty 0.250" (6.35mm) Średnica - w środku, rozbudowana 0.438" (11.13mm)