FXN2.50BK
TechflexTechflex
FXN2.50BK Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FXN2.50BK
Producent / marka: Techflex
Opis produktu SELF WRAP 2.5" X 100' BLACK
Arkusze danych: 1.FXN2.50BK.pdf2.FXN2.50BK.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 332 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
2 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FXN2.50BK
Part Number FXN2.50BK Producent Techflex
Opis SELF WRAP 2.5" X 100' BLACK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 332 pcs Arkusz danych 1.FXN2.50BK.pdf2.FXN2.50BK.pdf
Szerokość - Grubość ściany 0.025" (0.64mm)
Typ atrybutów Split Flexible Tube Rodzaj Self Wrap
Seria Flexo® Wrap Inne nazwy Q7063554
temperatura robocza -70°C ~ 125°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Materiał Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks Ochrona cieczy -
Długość 100' (30.48m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrona cieplna - cechy Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Ochrona środowiska - Średnica - na zewnątrz, nie rozciągnięta -
Średnica - wewnątrz, nie rozciągnięty 2.500" (63.50mm) Średnica - w środku, rozbudowana -