FWN0.50BK25
TechflexTechflex
FWN0.50BK25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FWN0.50BK25
Producent / marka: Techflex
Opis produktu SELF WRAP 1/2" X 25' BLACK
Arkusze danych: 1.FWN0.50BK25.pdf2.FWN0.50BK25.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FWN0.50BK25
Part Number FWN0.50BK25 Producent Techflex
Opis SELF WRAP 1/2" X 25' BLACK Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3831 pcs Arkusz danych 1.FWN0.50BK25.pdf2.FWN0.50BK25.pdf
Szerokość - Grubość ściany 0.025" (0.64mm)
Typ atrybutów Split Flexible Tube Rodzaj Self Wrap
Seria Flexo® Wrap Inne nazwy 1030-1290
FWN0.50BK25-ND
temperatura robocza -70°C ~ 125°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Materiał Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks Ochrona cieczy -
Długość 25.00' (7.62m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrona cieplna - cechy Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Ochrona środowiska - Średnica - na zewnątrz, nie rozciągnięta -
Średnica - wewnątrz, nie rozciągnięty 0.500" (12.70mm) Średnica - w środku, rozbudowana -
Kolor Black Ochrona przed ścieraniem Abrasion and Cut Resistant
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
FWN0.75WH
FWN0.75WH
Producenci: Techflex
Opis: SELF WRAP 3/4" X 100' WHITE
Na stanie: 611 pcs
Pobieranie: FWN0.75WH.pdf
RFQ
FWN1.25BK25
FWN1.25BK25
Producenci: Techflex
Opis: SELF WRAP 1-1/4" X 25' BLACK
Na stanie: 1809 pcs
Pobieranie: FWN1.25BK25.pdf
RFQ
FWN0.50BK
FWN0.50BK
Opis: SELF WRAP 1/2" X 100' BLACK
Na stanie: 953 pcs
Pobieranie: FWN0.50BK.pdf
FWN0.75BK
FWN0.75BK
Opis: SELF WRAP 3/4" X 100' BLACK
Na stanie: 714 pcs
Pobieranie: FWN0.75BK.pdf
T100F-C0
T100F-C0
Producenci: Panduit
Opis: SPIRAL WRAP 1" X 100' BLACK