FIN2.75RD
TechflexTechflex
FIN2.75RD Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FIN2.75RD
Producent / marka: Techflex
Opis produktu SLEEVING 2.75" ID FBRGLASS 50'
Arkusze danych: 1.FIN2.75RD.pdf2.FIN2.75RD.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 156 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 156 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FIN2.75RD
Part Number FIN2.75RD Producent Techflex
Opis SLEEVING 2.75" ID FBRGLASS 50' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 156 pcs Arkusz danych 1.FIN2.75RD.pdf2.FIN2.75RD.pdf
Grubość ściany 0.072" (1.83mm) Typ atrybutów Braided
Rodzaj Sleeving, Insulated Seria FireFlex®
temperatura robocza -54°C ~ 260°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena Non Flammable Materiał Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free
Długość 50.00' (15.24m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrona cieplna Flame Resistant, Heat Resistant cechy Chemical Resistant, Solvent Resistant
Ochrona środowiska - Średnica - Na zewnątrz 2.894" (73.51mm)
Średnica - Wewnątrz 2.750" (69.85mm) szczegółowy opis Red Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 2.750" (69.85mm) 50.00' (15.24m)