AGA0.50NT50
TechflexTechflex
AGA0.50NT50 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AGA0.50NT50
Producent / marka: Techflex
Opis produktu SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
Arkusze danych: AGA0.50NT50.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AGA0.50NT50
Part Number AGA0.50NT50 Producent Techflex
Opis SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1104 pcs Arkusz danych AGA0.50NT50.pdf
Grubość ściany 0.034" (0.87mm) Typ atrybutów Braided
Rodzaj Sleeving, Insulated Seria Flex Glass® Acrylic
temperatura robocza -25°C ~ 155°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena - Materiał Fiberglass, Acrylic Coated
Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks Ochrona cieczy Oil Resistant
Długość 50.00' (15.24m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrona cieplna - cechy Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Ochrona środowiska - Średnica - Na zewnątrz 0.568" (14.43mm)
Średnica - Wewnątrz 0.500" (12.70mm) szczegółowy opis Natural Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 50.00' (15.24m)