TS5022-101M
TamuraTamura
Tamura
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TS5022-101M
Producent / marka: Tamura
Opis produktu FIXED IND 100UH 1.7A 180 MOHM
Arkusze danych: TS5022-101M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TS5022-101M
Part Number TS5022-101M Producent Tamura
Opis FIXED IND 100UH 1.7A 180 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5390 pcs Arkusz danych TS5022-101M.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm)
Zastawianie Shielded Seria TS5022
oceny - P @ Częstotliwość 70 @ 100kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 100µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.295" (7.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 5.5MHz szczegółowy opis 100µH Shielded Inductor 1.7A 180 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Aktualna ocena 1.7A