TS1608-680M
TamuraTamura
Tamura
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TS1608-680M
Producent / marka: Tamura
Opis produktu FIXED IND 68UH 400MA 290 MOHM
Arkusze danych: TS1608-680M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TS1608-680M
Part Number TS1608-680M Producent Tamura
Opis FIXED IND 68UH 400MA 290 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5973 pcs Arkusz danych TS1608-680M.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Zastawianie Shielded Seria TS1608
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 100kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 68µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.115" (2.92mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 15MHz szczegółowy opis 68µH Shielded Inductor 400mA 290 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Aktualna ocena 400mA