TO3316-3R3M
TamuraTamura
Tamura
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TO3316-3R3M
Producent / marka: Tamura
Opis produktu FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD
Arkusze danych: TO3316-3R3M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TO3316-3R3M
Part Number TO3316-3R3M Producent Tamura
Opis FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4504 pcs Arkusz danych TO3316-3R3M.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Zastawianie Unshielded Seria TO3316
oceny - P @ Częstotliwość 35 @ 100kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 3.3µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.209" (5.30mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 60MHz szczegółowy opis 3.3µH Unshielded Inductor 5.4A 15 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max Aktualna ocena 5.4A
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TO3316-471M
TO3316-471M
Producenci: Tamura
Opis: FIXED IND 470UH 500MA 1.27 OHM
Na stanie: 5168 pcs
Pobieranie: TO3316-471M.pdf
RFQ
Producenci: Tamura
Opis: FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
Na stanie: 5030 pcs
Pobieranie: TO3316-470M.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
Opis: FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
TO3316-6R8M
TO3316-6R8M
Opis: FIXED IND 6.8UH 4.4A 27 MOHM SMD
Pobieranie: TO3316-6R8M.pdf
Opis: FIXED IND 330UH 600MA 1.02 OHM
TO3316-1R5M
TO3316-1R5M
Opis: FIXED IND 1.5UH 6.4A 10 MOHM SMD
Pobieranie: TO3316-1R5M.pdf
Opis: FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
TO3316-4R7M
TO3316-4R7M
Opis: FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
Pobieranie: TO3316-4R7M.pdf
Opis: FIXED IND 680UH 400MA 2.02 OHM
Opis: FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
TO3316-2R2M
TO3316-2R2M
Opis: FIXED IND 2.2UH 6.1A 12 MOHM SMD
Pobieranie: TO3316-2R2M.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...