| Part Number | L31S400S05FS | Producent | Tamura |
|---|---|---|---|
| Opis | SENSOR CURRENT HALL 400A AC/DC | Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 8819 pcs | Arkusz danych | L31S400S05FS.pdf |
| Napięcie - Dostawa | 5V | Seria | L31SXXXS05S |
| Typ czujnika | Hall Effect, Open Loop | Wrażliwość | - |
| Czas odpowiedzi | 5µs | Polaryzacja | Bidirectional |
| Opakowania | Bulk | Package / Case | Module, Single Pass Through |
| Wydajność | Ratiometric, Voltage | Inne nazwy | 9-L31S400S05FSZY L31S400S05S L31S400S05S-ND |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C | Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount | Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Liniowość | ±0.5% | Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Częstotliwość | DC ~ 100kHz | Do pomiaru | AC/DC |
| szczegółowy opis | Current Sensor 400A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module, Single Pass Through | Obecny - Dostawa (Max) | 15mA |
| Obecny - Sensing | 400A | Precyzja | - |