L18P060D15
TamuraTamura
Tamura
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L18P060D15
Producent / marka: Tamura
Opis produktu SENSOR CURRENT HALL 60A AC/DC
Arkusze danych: L18P060D15.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L18P060D15
Part Number L18P060D15 Producent Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 60A AC/DC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14874 pcs Arkusz danych L18P060D15.pdf
Napięcie - Dostawa ±15V Seria L18PXXXD15
Opakowania Bulk Package / Case Module
Wydajność Ratiometric, Voltage Inne nazwy S1-L18P060D15EY
temperatura robocza -30°C ~ 80°C Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Liniowość ±1% Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość DC ~ 100kHz Do pomiaru AC/DC
szczegółowy opis Current Sensor 60A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Obecny - Dostawa (Max) 15mA
Obecny - Sensing 60A Precyzja -