L07P025S05
Przegląd produktów
Part Number: L07P025S05
Producent / marka: Tamura
Opis produktu SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC
Arkusze danych: 1.L07P025S05.pdf2.L07P025S05.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje L07P025S05
Part Number L07P025S05 Producent Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4860 pcs Arkusz danych 1.L07P025S05.pdf2.L07P025S05.pdf
Napięcie - Dostawa 5V Seria -
Opakowania Bulk Package / Case Module
Wydajność Ratiometric, Voltage Inne nazwy MT7308
S1-L07P025S05EY
temperatura robocza -30°C ~ 80°C Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Liniowość ±1% Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość DC ~ 100kHz Do pomiaru AC/DC
szczegółowy opis Current Sensor 25A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Obecny - Dostawa (Max) 30mA
Obecny - Sensing 25A Precyzja -