L06P700S05
TamuraTamura
Tamura
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L06P700S05
Producent / marka: Tamura
Opis produktu SENSOR CURRENT HALL 700A AC/DC
Arkusze danych: 1.L06P700S05.pdf2.L06P700S05.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L06P700S05
Part Number L06P700S05 Producent Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 700A AC/DC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6290 pcs Arkusz danych 1.L06P700S05.pdf2.L06P700S05.pdf
Napięcie - Dostawa 5V Seria -
Typ czujnika Hall Effect, Open Loop Wrażliwość -
Czas odpowiedzi 5µs Polaryzacja Bidirectional
Opakowania Bulk Package / Case Module, Single Pass Through
Wydajność Ratiometric, Voltage temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Liczba kanałów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Liniowość ±1%
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość DC ~ 100kHz
Do pomiaru AC/DC szczegółowy opis Current Sensor 700A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module, Single Pass Through
Obecny - Dostawa (Max) 15mA Obecny - Sensing 700A