L03S100D15WM
TamuraTamura
L03S100D15WM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L03S100D15WM
Producent / marka: Tamura
Opis produktu SENSOR
Arkusze danych: 1.L03S100D15WM.pdf2.L03S100D15WM.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L03S100D15WM
Part Number L03S100D15WM Producent Tamura
Opis SENSOR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9219 pcs Arkusz danych 1.L03S100D15WM.pdf2.L03S100D15WM.pdf
Napięcie - Dostawa 15V Seria L03S
Typ czujnika Hall Effect, Open Loop Wrażliwość -
Czas odpowiedzi 10µs Polaryzacja Bidirectional
Opakowania Bulk Package / Case Module
Wydajność Ratiometric, Voltage Inne nazwy 9-L03S100D15WMZY
temperatura robocza -10°C ~ 80°C Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania Chassis Mount Liniowość ±1%
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość DC ~ 100kHz
Do pomiaru AC/DC szczegółowy opis Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
Obecny - Dostawa (Max) 20mA Obecny - Sensing 100A
Precyzja -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
L03S200D15WM
L03S200D15WM
Producenci: Tamura
Opis: SENSOR
Na stanie: 7257 pcs
Pobieranie: L03S200D15WM.pdf
RFQ
L03
L03
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN BARRIER BLOCK SCREW 6-32
Na stanie: 522647 pcs
Pobieranie:
RFQ
L03S300D15
L03S300D15
Producenci: Tamura
Opis: SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC
Pobieranie: L03S300D15.pdf
L03S100D15
L03S100D15
Opis: SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC