835AS15080
TamuraTamura
Tamura
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 835AS15080
Producent / marka: Tamura
Opis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W
Arkusze danych: 835AS15080.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 835AS15080
Part Number 835AS15080 Producent Tamura
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4733 pcs Arkusz danych 835AS15080.pdf
Waga - Napięcie - Wyjście 15V
Napięcie - Wejście 120VAC Rozmiar / Wymiar 4.10" L x 2.44" W x 2.44" H (103.0mm x 62.0mm x 62.0mm)
Seria 835AS Region Wykorzystywane North America
Moc (W) 12W Polaryzacja Positive Center
Złącze wyjściowe Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Inne nazwy MT7152
temperatura robocza -10°C ~ 40°C Brak poboru mocy obciążenia -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ wejścia Fixed Blade
Złącze wejściowe NEMA 1-15P Formularz Wall Mount
Wydajność - szczegółowy opis 15V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Obecny - Wyjście (Max) 800mA Długość przewodu 72" (1.83m)