2DU150606CM
TamuraTamura
Tamura
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2DU150606CM
Producent / marka: Tamura
Opis produktu GATE DRIVER (+15V,-6V)
Arkusze danych:
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 916 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 916 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2DU150606CM
Part Number 2DU150606CM Producent Tamura
Opis GATE DRIVER (+15V,-6V) Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 916 pcs Arkusz danych
Seria * Opakowania Tray
Inne nazwy 2DU150606CM-ND
MT7436
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Gate Driver IC
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
2DU10L
2DU10L
Producenci: Altech Corporation
Opis: CIR BRKR THRM-MAG 10A LEVER
Na stanie: 3111 pcs
Pobieranie: 2DU10L.pdf
RFQ
2DU2L
2DU2L
Producenci: Altech Corporation
Opis: CIR BRKR THRM-MAG 2A LEVER
Na stanie: 2848 pcs
Pobieranie: 2DU2L.pdf
RFQ
2DU20L
2DU20L
Opis: CIR BRKR THRM-MAG 20A LEVER
Pobieranie: 2DU20L.pdf
2DU15L
2DU15L
Opis: CIR BRKR THRM-MAG 15A LEVER
Pobieranie: 2DU15L.pdf
2DU1L
2DU1L
Opis: CIR BRKR THRM-MAG 1A LEVER
Pobieranie: 2DU1L.pdf
2DU30L
2DU30L
Opis: CIR BRKR THRM-MAG 30A LEVER
Pobieranie: 2DU30L.pdf
2DU180506CM
2DU180506CM
Producenci: Tamura
Opis: GATE DRIVER (+18V,-5V)
Na stanie: 916 pcs
Pobieranie:
Producenci: Tamura
Opis: GATE DRIVER (+15V,-8V)
Pobieranie:
2DU25L
2DU25L
Opis: CIR BRKR THRM-MAG 25A LEVER
Pobieranie: 2DU25L.pdf
2DU50L
2DU50L
Opis: CIR BRKR THRM-MAG 50A LEVER
Pobieranie: 2DU50L.pdf
2DU2R
2DU2R
Pobieranie: 2DU2R.pdf
2DU40L
2DU40L
Opis: CIR BRKR THRM-MAG 40A LEVER
Pobieranie: 2DU40L.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...