0200MD-1-004
TalemaTalema
Talema
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 0200MD-1-004
Producent / marka: Talema
Opis produktu XFMR TOROIDAL 200VA THRM PROTCT
Arkusze danych: 0200MD-1-004.pdf
12 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 0200MD-1-004
Part Number 0200MD-1-004 Producent Talema
Opis XFMR TOROIDAL 200VA THRM PROTCT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1501 pcs Arkusz danych 0200MD-1-004.pdf
Waga 5 lbs (2.3kg) Napięcie - Secondary (pełne obciążenie) Parallel 120V, Series 240V
Napięcie - Pierwotne 100V, 120V, 200V, 240V Napięcie - Izolacja 5000Vrms
Rodzaj Toroidal Termination Style Wire Leads
Rozmiar / Wymiar 117.00mm Dia x 56.00mm W Seria MD
Uzwojenie wtórne (e) Single, Multiple Taps Uzwojenie pierwotne (e) Dual, Multiple Taps
Moc - Max 200 VA Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
Obecny - Wyjście (Max) Parallel 1.67A, Series 830mA Centrum Tap No
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
02008.15T.05
02008.15T.05
Producenci: General Cable
Opis: CABLE 3COND 14AWG YELLOW 250'
Na stanie: 491 pcs
Pobieranie: 02008.15T.05.pdf
RFQ
Producenci: General Cable
Opis: CABLE 4COND 16AWG YELLOW 250'
Na stanie: 503 pcs
Pobieranie: 02006.15.05.pdf
RFQ
Producenci: Phoenix Contact
Opis: TERM BLOCK END COVER
Na stanie: 23867 pcs
Pobieranie: 0201061.pdf
Opis: CABLE 3COND 16AWG YELLOW 5000'
Na stanie: 28 pcs
Producenci: HARTING
Opis: DIN-SIGNAL HARBUS64-96MR-3 0C1-2
Na stanie: 5798 pcs
Pobieranie:
Na stanie: 418 pcs
Producenci: HARTING
Opis: DIN-SIGNAL HARBUS64-128MR-3 0C1-
Pobieranie:
0201-0500/J
0201-0500/J
Producenci: Bussmann (Eaton)
Opis: SCREW KUSC SHORTING
Opis: CABLE 3COND 14AWG YELLOW 1000'
Na stanie: 106 pcs
Producenci: Phoenix Contact
Opis: CROSS CONNECTOR/JUMPER
0200MD-1-003
0200MD-1-003
Producenci: Talema
Opis: XFMR TOROIDAL MED GRADE 200VA
Pobieranie: 0200MD-1-003.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...