TZMA16-GS08
Vishay Semiconductor Diodes Division
TZMA16-GS08 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TZMA16-GS08
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu DIODE ZENER 16V 500MW SOD80
Arkusze danych:
12500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TZMA16-GS08
Part Number TZMA16-GS08 Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 16V 500MW SOD80 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 596280 pcs Arkusz danych
Napięcie - Izolacja 40 Ohm Napięcie - Podział SOD-80 MiniMELF
Seria - Stan RoHS Tape & Reel (TR)
Moc - Max 500mW Polaryzacja DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Numer części producenta TZMA16-GS08 Impedancja (Max) (Zzt) 16V
Rozszerzony opis Zener Diode 500mW Surface Mount SOD-80 MiniMELF ESR (Equivalent Series Resistance) -
Diode Configuration 100nA @ 12V Opis DIODE ZENER 16V 500MW SOD80
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.5V @ 200mA