SPP1UL47R0JLF
TT ElectronicsTT Electronics
SPP1UL47R0JLF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SPP1UL47R0JLF
Producent / marka: TT Electronics
Opis produktu RES 47 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: SPP1UL47R0JLF.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SPP1UL47R0JLF
Part Number SPP1UL47R0JLF Producent TT Electronics
Opis RES 47 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 288109 pcs Arkusz danych SPP1UL47R0JLF.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±300ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.150" Dia x 0.402" L (3.80mm x 10.20mm)
Seria SPP Tryb panel 47 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy 989-1265-2
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 47 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable Wirewound