L101S222LF
TT ElectronicsTT Electronics
L101S222LF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L101S222LF
Producent / marka: TT Electronics
Opis produktu RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP
Arkusze danych: L101S222LF.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L101S222LF
Part Number L101S222LF Producent TT Electronics
Opis RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 265518 pcs Arkusz danych L101S222LF.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 10-SIP Rozmiar / Wymiar 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm)
Seria L, BI Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Współczynnik dopasowania rezystora - Oporność (Ohm) 2.2k
Moc na element 125mW Opakowania Bulk
Package / Case 10-SIP Inne nazwy 987-1265
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rezystorów 9
Ilość Pins 10 Rodzaj mocowania Through Hole
Wysokość - Siedzą (Max) 0.200" (5.08mm) szczegółowy opis 2.2k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP