HM71-20101LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HM71-20101LFTR
Producent / marka: TT Electronics
Opis produktu FIXED IND 100UH 600MA 840 MOHM
Arkusze danych: HM71-20101LFTR.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HM71-20101LFTR
Part Number HM71-20101LFTR Producent TT Electronics
Opis FIXED IND 100UH 600MA 840 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5387 pcs Arkusz danych HM71-20101LFTR.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Zastawianie Unshielded Seria HM71
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 100µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.118" (3.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 840 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 840 mOhm Max Aktualna ocena 600mA
Obecny - Nasycenie 700mA