HM53-005R5HLF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HM53-005R5HLF
Producent / marka: TT Electronics
Opis produktu FIXED IND 5.5UH 8.5A 8.9 MOHM TH
Arkusze danych: HM53-005R5HLF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HM53-005R5HLF
Part Number HM53-005R5HLF Producent TT Electronics
Opis FIXED IND 5.5UH 8.5A 8.9 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4431 pcs Arkusz danych HM53-005R5HLF.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.807" Dia (20.50mm)
Zastawianie Unshielded Seria HM53
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 5.5µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 5.5µH Unshielded Toroidal Inductor 8.5A 8.9 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 8.9 mOhm Max Aktualna ocena 8.5A