HM50-392KLF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HM50-392KLF
Producent / marka: TT Electronics
Opis produktu FIXED IND 3.9MH 170MA 8.63 OHM
Arkusze danych: HM50-392KLF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HM50-392KLF
Part Number HM50-392KLF Producent TT Electronics
Opis FIXED IND 3.9MH 170MA 8.63 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5238 pcs Arkusz danych HM50-392KLF.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm)
Zastawianie Unshielded Seria HM50
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Axial
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 3.9mH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 3.9mH Unshielded Inductor 170mA 8.63 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 8.63 Ohm Max Aktualna ocena 170mA
Obecny - Nasycenie 200mA