HM28-25028LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HM28-25028LF
Producent / marka: TT Electronics
Opis produktu CMC 36MH 900MA 2LN TH
Arkusze danych: HM28-25028LF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HM28-25028LF
Part Number HM28-25028LF Producent TT Electronics
Opis CMC 36MH 900MA 2LN TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4501 pcs Arkusz danych HM28-25028LF.pdf
Napięcie znamionowe - DC - Napięcie znamionowe - AC 250V
Rozmiar / Wymiar 1.181" L x 1.181" W (30.00mm x 30.00mm) Seria HM28
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Vertical, 4 PC Pin temperatura robocza -
Liczba linii 2 Rodzaj mocowania Through Hole
Indukcyjność @ Częstotliwość 36mH @ 1kHz Wysokość (max) 0.984" (25.00mm)
Rodzaj filtra - cechy -
szczegółowy opis 36mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 800 mOhm Oporność DC (DCR) (maks.) 800 mOhm
Karta Grubość (mm) 900mA Zatwierdzenia -