HM17-875682LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HM17-875682LF
Producent / marka: TT Electronics
Opis produktu FIXED IND 6.8MH 100MA 21.8 OHM
Arkusze danych: HM17-875682LF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HM17-875682LF
Part Number HM17-875682LF Producent TT Electronics
Opis FIXED IND 6.8MH 100MA 21.8 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5692 pcs Arkusz danych HM17-875682LF.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.307" Dia (7.80mm)
Zastawianie Unshielded Seria HM17
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 6.8mH Wysokość - Siedzą (Max) 0.295" (7.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 21.8 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 21.8 Ohm Max Aktualna ocena 100mA