HM15-10220LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HM15-10220LF
Producent / marka: TT Electronics
Opis produktu FIXED IND 220UH 1.5A 380 MOHM TH
Arkusze danych: HM15-10220LF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HM15-10220LF
Part Number HM15-10220LF Producent TT Electronics
Opis FIXED IND 220UH 1.5A 380 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5537 pcs Arkusz danych HM15-10220LF.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja -
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.700" L x 0.500" W (17.78mm x 12.70mm)
Zastawianie Shielded Seria HM15
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Indukcyjność 220µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.700" (17.78mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 220µH Shielded Toroidal Inductor 1.5A 380 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max
Aktualna ocena 1.5A Obecny - Nasycenie -