LRF1206-R010FW
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LRF1206-R010FW Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LRF1206-R010FW
Producent / marka: TT Electronics / Welwyn
Opis produktu RES SMD 0.01 OHM 1% 1/2W 1206
Arkusze danych: LRF1206-R010FW.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje LRF1206-R010FW
Part Number LRF1206-R010FW Producent TT Electronics/Welwyn
Opis RES SMD 0.01 OHM 1% 1/2W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4475 pcs Arkusz danych LRF1206-R010FW.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.5W, 1/2W
Napięcie - Podział 1206 Grubość (maks) 500ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm) Seria LRF
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 1206 (3216 Metric)
Inne nazwy 985-1183-2
LRF1206-R01FW
temperatura robocza -55°C ~ 150°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Numer części producenta LRF1206-R010FW
Wysokość - Siedzą (Max) 0.031" (0.80mm) cechy Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO 2 Rozszerzony opis 0.01 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Opis RES SMD 0.01 OHM 1% 1/2W 1206