TSM70NB1R4CP ROG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM70NB1R4CP ROG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TSM70NB1R4CP ROG
Producent / marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis produktu MOSFET N-CHANNEL 700V 3A TO252
Arkusze danych: TSM70NB1R4CP ROG.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TSM70NB1R4CP ROG
Part Number TSM70NB1R4CP ROG Producent TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis MOSFET N-CHANNEL 700V 3A TO252 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 143485 pcs Arkusz danych TSM70NB1R4CP ROG.pdf
VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologia MOSFET (Metal Oxide) Dostawca urządzeń Pakiet TO-252, (D-Pak)
Seria - RDS (Max) @ ID, Vgs 1.4 Ohm @ 1.2A, 10V
Strata mocy (max) 28W (Tc) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Inne nazwy TSM70NB1R4CP ROGTR
TSM70NB1R4CP ROGTR-ND
TSM70NB1R4CPROGTR
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 30 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds 317pF @ 100V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs 7.4nC @ 10V Rodzaj FET N-Channel
Cecha FET - Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Spust do źródła napięcia (Vdss) 700V szczegółowy opis N-Channel 700V 3A (Tc) 28W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)