SMBJ30CA R5G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMBJ30CA R5G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMBJ30CA R5G
Producent / marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis produktu TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
Arkusze danych: SMBJ30CA R5G.pdf
850 pcs
1700 pcs
2550 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMBJ30CA R5G
Part Number SMBJ30CA R5G Producent TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 381413 pcs Arkusz danych SMBJ30CA R5G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 30V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 48.4V
Napięcie - podziały (min) 33.3V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AA (SMB) Seria SMBJ
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 600W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case DO-214AA, SMB
Inne nazwy SMBJ30CA R5GTR
SMBJ30CA R5GTR-ND
SMBJ30CAR5GTR
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 13A Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe 1 Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SMBJ30CA-13-F
SMBJ30CA-13-F
Producenci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Na stanie: 453139 pcs
Pobieranie: SMBJ30CA-13-F.pdf
RFQ
SMBJ30CA
SMBJ30CA
Producenci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
Na stanie: 420305 pcs
Pobieranie: SMBJ30CA.pdf
RFQ
SMBJ30CA-HRA
SMBJ30CA-HRA
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Pobieranie: SMBJ30CA-HRA.pdf
SMBJ30CA-13
SMBJ30CA-13
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Pobieranie: SMBJ30CA-13.pdf
SMBJ30CA
SMBJ30CA
Producenci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V SMB
Pobieranie: SMBJ30CA.pdf
SMBJ30CA
SMBJ30CA
Pobieranie: SMBJ30CA.pdf
SMBJ30C-E3/5B
SMBJ30C-E3/5B
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 30V 53.5V DO214AA
Pobieranie: SMBJ30C-E3/5B.pdf
SMBJ30CA M4G
SMBJ30CA M4G
Producenci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Pobieranie: SMBJ30CA M4G.pdf
SMBJ30CA-E3/5B
SMBJ30CA-E3/5B
Pobieranie: SMBJ30CA-E3/5B.pdf
SMBJ30C-E3/52
SMBJ30C-E3/52
Pobieranie: SMBJ30C-E3/52.pdf
SMBJ30CA-E3/52
SMBJ30CA-E3/52
Pobieranie: SMBJ30CA-E3/52.pdf
SMBJ30CA-HR
SMBJ30CA-HR
Pobieranie: SMBJ30CA-HR.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...