SMB10J10A R5G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMB10J10A R5G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMB10J10A R5G
Producent / marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis produktu TVS DIODE 10V 17V DO214AA
Arkusze danych: SMB10J10A R5G.pdf
850 pcs
1700 pcs
2550 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMB10J10A R5G
Part Number SMB10J10A R5G Producent TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 10V 17V DO214AA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 371473 pcs Arkusz danych SMB10J10A R5G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 10V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 17V
Napięcie - podziały (min) 11.1V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AA (SMB)
Seria SMB10J Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 1000W (1kW) Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case DO-214AA, SMB Inne nazwy SMB10J10A R5GTR
SMB10J10A R5GTR-ND
SMB10J10AR5GTR
temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 58.8A
Pojemność @ Częstotliwość - Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SMB10J10AHR5G
SMB10J10AHR5G
Producenci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 10V 17V DO214AA