SMAJ18CA R3G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMAJ18CA R3G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMAJ18CA R3G
Producent / marka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis produktu TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC
Arkusze danych: SMAJ18CA R3G.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SMAJ18CA R3G
Part Number SMAJ18CA R3G Producent TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 407767 pcs Arkusz danych SMAJ18CA R3G.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 18V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 29.2V
Napięcie - podziały (min) 20V Rodzaj Zener
Dostawca urządzeń Pakiet DO-214AC (SMA) Seria SMAJ
Ochrona linii zasilających No Moc - Peak Pulse 400W
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case DO-214AC, SMA
Inne nazwy SMAJ18CA R3GCT
SMAJ18CA R3GCT-ND
SMAJ18CAR3GCT
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 13.7A Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe 1 Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SMAJ18CA-E3/61
SMAJ18CA-E3/61
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V DO214AC
Na stanie: 733900 pcs
Pobieranie: SMAJ18CA-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ18CA
SMAJ18CA
Producenci: AVX Corporation
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V SMA
Na stanie: 589034 pcs
Pobieranie: SMAJ18CA.pdf
RFQ
SMAJ18CA-M3/61
SMAJ18CA-M3/61
Pobieranie: SMAJ18CA-M3/61.pdf
SMAJ18CA-M3/5A
SMAJ18CA-M3/5A
Pobieranie: SMAJ18CA-M3/5A.pdf
SMAJ18CA M2G
SMAJ18CA M2G
Producenci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Pobieranie: SMAJ18CA M2G.pdf
SMAJ18CA
SMAJ18CA
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Pobieranie: SMAJ18CA.pdf
SMAJ18CA-13
SMAJ18CA-13
Producenci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V SMA
Pobieranie: SMAJ18CA-13.pdf
SMAJ18CA-13-F
SMAJ18CA-13-F
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V SMA
Pobieranie: SMAJ18CA-13-F.pdf
SMAJ18CA-E3/5A
SMAJ18CA-E3/5A
Pobieranie: SMAJ18CA-E3/5A.pdf
SMAJ18CA
SMAJ18CA
Producenci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V SMA
Pobieranie: SMAJ18CA.pdf
SMAJ18C-E3/61
SMAJ18C-E3/61
Opis: TVS DIODE 18V 32.2V DO214AC
Pobieranie: SMAJ18C-E3/61.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...