TPC15HM3/86A
Vishay Semiconductor Diodes Division
TPC15HM3/86A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TPC15HM3/86A
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu TVS DIODE 12.1VWM 22VC SMPC
Arkusze danych: TPC15HM3/86A.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje TPC15HM3/86A
Part Number TPC15HM3/86A Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 12.1VWM 22VC SMPC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4533 pcs Arkusz danych TPC15HM3/86A.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 13.5V
Napięcie - podziały (min) 12.1V Napięcie - Podział TO-277A (SMPC)
Rodzaj Zener Seria Automotive, AEC-Q101, PAR®, eSMP®
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
Ochrona linii zasilających 1500W (1.5kW) Moc - Peak Pulse 68.2A
Polaryzacja TO-277, 3-PowerDFN temperatura robocza -65°C ~ 185°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta TPC15HM3/86A Opis TVS DIODE 12.1VWM 22VC SMPC
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 22V Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe No
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
TPC15AHM3/87A
TPC15AHM3/87A
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 12.8V 21.2V TO277A
Na stanie: 4482 pcs
Pobieranie: TPC15AHM3/87A.pdf
RFQ
TPC16AHM3_A/I
TPC16AHM3_A/I
Opis: TVS DIODE 13.6V 22.5V TO277A
Na stanie: 152667 pcs
Pobieranie: TPC16AHM3_A/I.pdf
RFQ
TPC16AHM3_A/H
TPC16AHM3_A/H
Pobieranie: TPC16AHM3_A/H.pdf
TPC15HM3/87A
TPC15HM3/87A
Opis: TVS DIODE 12.1V 22V TO277A
Pobieranie: TPC15HM3/87A.pdf
TPC15AHM3_A/I
TPC15AHM3_A/I