MMZ2012R301ATD25
TDK CorporationTDK Corporation
MMZ2012R301ATD25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MMZ2012R301ATD25
Producent / marka: TDK Corporation
Opis produktu FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN
Arkusze danych: 1.MMZ2012R301ATD25.pdf2.MMZ2012R301ATD25.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MMZ2012R301ATD25
Part Number MMZ2012R301ATD25 Producent TDK Corporation
Opis FERRITE BEAD 300 OHM 0805 1LN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2984148 pcs Arkusz danych 1.MMZ2012R301ATD25.pdf2.MMZ2012R301ATD25.pdf
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria MMZ
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy 445-172859-2
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba linii 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja @ Częstotliwość 300 Ohms @ 100MHz Wysokość (max) 0.041" (1.05mm)
Rodzaj filtra Signal Line Oporność DC (DCR) (maks.) 150 mOhm
Karta Grubość (mm) 600mA