MLF2012DR10JTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012DR10JTD25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MLF2012DR10JTD25
Producent / marka: TDK Corporation
Opis produktu FIXED IND 100NH 300MA 150 MOHM
Arkusze danych: MLF2012DR10JTD25.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MLF2012DR10JTD25
Part Number MLF2012DR10JTD25 Producent TDK Corporation
Opis FIXED IND 100NH 300MA 150 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 429950 pcs Arkusz danych MLF2012DR10JTD25.pdf
Rodzaj Multilayer Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 (2012 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Zastawianie Shielded Seria MLF
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość 20 @ 25MHz
Opakowania Original-Reel® Package / Case 0805 (2012 Metric)
Inne nazwy 445-16982-6 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 100nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.041" (1.05mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 400MHz szczegółowy opis 100nH Shielded Multilayer Inductor 300mA 150 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Aktualna ocena 300mA